МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ - НА РОЗВИТОК РІВНОГО

БЛИЗЬКО 60 МЛН ГРН ІЗ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ ПРОТЯГОМ 2021 РОКУ ВДАЛОСЯ ЗАЛУЧИТИ В РІВНЕ НАРОДНОМУ ДЕПУТАТУ ВІД “СЛУГИ НАРОДУ” ОЛЕКСАНДРУ КОВАЛЬЧУКУ. КОШТИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ІЗ ФОНДУ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ БУЛИ СПРЯМОВАНІ НА РЕМОНТ, ОНОВЛЕННЯ КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МІСТА - ШКІЛ, ДИТЯЧИХ САДКІВ ТА ПРИДБАННЯ ДОРОГОВАРТІСНОГО ОБЛАДНАННЯ У

РОБОТА НА ОКРУЗІ

Команда народного депутата України Олександра Ковальчука реалізувала у Рівному пілотний навчальний проєкт “Іди і роби” для молодих людей з інвалідністю.

Семеро хлопців та дівчат з інклюзивної групи протягом трьох місяців навчалися на пекарів-кондитерів на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Але особливість проєкту

ЗАКОНОТВОРЧІСТЬ

2021 рік

Станом на 2021 рік серед 77 законопроєктів, зареєстрованих Олександром Ковальчуком протягом двох років роботи Верховної Ради IX скликання, 16 стали чинними законами і це найкращий показник серед інших депутатів-мажоритарників Рівненщини (за даними руху "Чесно").

Потрапив у ТОП-12 депутатів ВРУ, які ініціювали найбільше реформаторських

ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

У 2016 р. Олександр Ковальчук став одним із співзасновником і керівником громадської організації «Платформа взаємодій «Простір».

Це своєрідна платформа, яка об’єднала активних рівнян, їхні ідеї та ініціативи.


  • У рамках своєї діяльності з «Платформою взаємодій «Простір» Олександр Ковальчук став ідейним натхненником та керівником проєкту реконструкції «Зеленої
Громадські приймальні

народного депутата Олександра Ковальчука

Дякуємо!

Ваше повідомлення було успішно відправлено.