РОБОТА НА ОКРУЗІ

РОБОТА НА ОКРУЗІ

Команда народного депутата України Олександра Ковальчука реалізувала у Рівному пілотний навчальний проєкт “Іди і роби” для молодих людей з інвалідністю.

Семеро хлопців та дівчат з інклюзивної групи протягом трьох місяців навчалися на пекарів-кондитерів на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Але особливість проєкту не лише у навчанні, а й у проходженні виробничої практики на підприємстві. Аналогів такому немає в Україні. Це дає шанс молоді 18+ з особливими потребами здобути професію, реалізувати себе в суспільстві.

Олександр Ковальчук звернувся до місцевих підприємців, організацій із проханням посприяти у проходженні практики. Одними з перших на це відгукнулися медики Центральної міської лікарні на чолі з головним лікарем Євгеном Кучеруком.

Юнаки і дівчата протягом трьох місяців проходили практику на базі лікарняного харчоблока. А після завершення

“Ми мали на меті допомогти молоді з особливими потребами не лише отримати професійні знання, а й відшліфувати навички, пізнати професію зсередини і розпочати свій професійний шлях. Цей проєкт дозволив їм розкритись і навчив працювати в команді. Сподіваюся, що це стане гарним прикладом для інших міст і областей. Адже чужих дітей не буває, а діти з особливими потребами - наша особлива відповідальність”, - розповідає народний депутат Олександр Ковальчук.

Дякуємо!

Ваше повідомлення було успішно відправлено.