​Виставка ArtArmor тепер доступна для всіх українців, міжнародних гостей та партнерів

Від сьогодні експозиція робіт нашого проекту ArtArmor впродовж майже двох місяців експонуватиметься у Національному музеї історії України у Другій світовій війні. Відповідний меморандум, ініціатор та меценат проекту Олександр Ковальчук підписав сьогодні з директором меторіального комплексу Юрієм Савчуком.

ArtArmor – це унікальний проєкт не тільки для України, але й для світу. Уперше справжні бронеплити, що успішно виконали свою місію в бою – зупинили ворожі кулі й осколки, отримують друге життя у вигляді арт-об’єктів за участі найвідоміших митців.

Відомі українські митці, серед яких Тиберий Силваши, Назар Білик, Петро Бевза, Андрій Блудов, Юрій Вакуленко, Юрій Вакуленко, Олексій Сай, Світлана Ратошнюк, Антон Логов, Леонід Колодницький, перетворили бронеплити на арт-об’єкти з ексклюзивними історіями.

Завдяки такому креативному підходу броня рятуватиме життя вдруге, адже кошти з продажів арт-об’єктів підуть на закупівлю нових засобів індивідуального захисту для наших військових. Ознайомитися з роботами митців можна у Національному музеї історії України у Другій світовій війні як з індивідуальними так і колективними екскурсіями.

ArtArmor організувала команда нашого волонтерського центру Ukraine For Heroes спільно з агенством McCann Kyiv та арткураторкою та радницею з мистецтва Іриною Юферовою, командою Студія "Квартал 95" Артем Гагарін Михайліченко.

ArtArmor підтримують Збройні Сили України, Генеральний штаб, МВС України, Міністерство оборони України, Міністерство культури та інформаційної політики України, Офіс Президента України.

🔗Детальніше про ArtArmor: https://artarmor.org/

Дякуємо!

Ваше повідомлення було успішно відправлено.